Prajete si získavať informácie o novinkách v spoločnosti WEDOS prostredníctvom PUSH notifikácií priamo na Vašom monitore?

Prečo k nám?

Skúsenosti, odbornosť a profesionalita

Cez 15 rokov skúseností na trhu, počas ktorých sme vybudovali najväčší webhostingovú firmu v odbore v ČR. Internetové prostredie nám nie je cudzí, pretože sme úspešní aj s ďalšími svojimi projektmi na internete. Mnoho podobne skúsených firiem v ČR nenájdete. S prevádzkovaním služieb webhostingu, serverhostingu a registrácia domén sme začali ešte v čase, keď bol Internet skoro sprosté a úplne neznáme slovo …
Sme držiteľom certifikátov ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD.

Kvalitné profesionálne technické zázemie, ekologický a ekonomickú prevádzku

Vlastné datacentrum, jedná sa o jedno z najmodernejších datacentier v SR. Iba dve firmy v odbore v ČR majú vlastné profesionálne datacentrum, ostatné sú v prenájmoch, čo sa musí prejaviť aj v cenách poskytovaných služieb (a zároveň sa väčšina konkurenčných firiem chváli tzv. Cudzím perím, pretože ukazujú fotky cudzích datacentier a publikujú parametre, ktoré často nemôžu ovplyvniť alebo ani poznať). Vzhľadom k tomu, že naše datacentrum vlastníme (v rámci skupiny našich firiem), tak sme schopní ovplyvniť všetky technické náležitosti tak, aby presne slúžili k nášmu účelu a tým môžeme (narozdiel od firiem v prenájme) poskytovať maximálne kvalitné služby. Naše datacentrum je vybudované z protiatomového krytu, ktorý bol postupne prebudovaný na moderné profesionálne datacentrum a potrebné zázemie (kancelárie, rokovacie priestory, sklady). Datacentrum je v -nezáplavova oblasti a je vybavené najmodernejšími bezpečnostnými prvkami (SHZ, kamery, prístupový systém) a je vybavené najmodernejšími technológiami UPS, motorgenerátor a klimatizáciami. Dbáme na to, aby všetky naše systémy mali čo najekologickejšie a najekonomickejšie prevádzku! Kancelárie obsluhy sú v rovnakej budove, len o poschodie vyššie. Výhodou je teda možnosť okamžitého zásahu v prípade problémov a zároveň nepretržitý dohľad (a tým možné odstrániť technické problémy a zároveň je tým zaistené zabezpečenia). Z pohľadu zabezpečenia je významné to, že vo vzdialenosti cca 100m od datacentra je stanica Mestskej polície a vo zhruba dvojnásobnej vzdialenosti obvodné oddelenie PZ SR. Táto poloha, v kombinácii s kamerovým systémom, alarmom, stabilným hasiacim zariadením, prístupom ovládaným cez RFID karty a odtlačky prstov (bude inštalované) a betónovou budovou postavenou na princípe protiatomového kryte, robí naše datacentrum niečím úplne výnimočným a zvlášť bezpečným úložiskom pre vaše dáta.

S ničím nerobíme tajnosti a preto informujeme od samého začiatku stavby datacentra o detailoch výstavby a použitých technológiách.

Sme akreditovaným registrátorom domén .sk, .eu a do budúcna budeme aj u ďalších koncoviek. Zároveň prevádzkujeme vlastný autonómny systém a máme pridelené vlastné IP adresy a vlastnú sieť (pripojenie datacentrá) s kapacitou 10 Gbps (v ďalšom roku budeme mať upgrade na N x 10Gbps vrátane zodpovedajúcej zálohy). Naša sieť je (cez našich partnerov) priamo propagovaná do slovenského peeringového centra NIX, zároveň do slovenských peeringového centra SIX a ďalej do európskych peeringových centier LINX, AMS-IX, DE-CIX, ďalej je sieť priamo propagovaná k dvom tranzitným operátorom. Vďaka týmto parametrom je odozva z nášho datacentra skutočne rýchla a do všetkých dôležitých peeringových centier Európy je cesta krátka, priama a rýchla s oneskorením v jednotkách ms.

Bezpečnosť, spoľahlivosť a kvalita

Služby sa snažíme poskytovať maximálne kvalitne a bezpečne a spoľahlivo zároveň. Dôležité sieťové prvky sú zálohované. Dbáme na zabezpečenie a firewally, pričom vychádzame z našich profesionálnych a dlhoročných skúseností.

Vďaka kvalitnému zázemie, profesionálnemu vybaveniu a dlhoročným skúsenostiam ponúkame u všetkých služieb garanciu dostupnosti služieb minimálne 99,99%.

Najlepšie a najnovšie technológie

Mnoho a mnoho mesiacov sme vyberali dlho a zložito hardware pre poskytovanie našich služieb. Po mnohých mesiacoch testov, merania (ako výkonu, ale aj spotreby energií) sme vybrali hardvér pre nami poskytované služby značku FUJITSU. Od tohto popredného svetového výrobcu serverov a serverových technológií nakupujeme najmodernejšie stroje, pričom služby sú vzájomne zálohované a poskytované v klastri.

Detaily o použitom HW sa dozviete o na našich stránkach, kde pravidelne informuje o všetkých novinkách a poskytujeme detailné informácie o všetkých nami použitých technológiách.

Vynikajúci servis

Z našich dlhoročných skúseností vieme, že zákaznícky servis je veľmi dôležitý. Naše servery sú nepretržite monitorované a dohledovány. Zákaznícka podpora je k dispozícii pre našich klientov v presne určenú dobu a snažíme sa vždy vyhovieť a problémy vyriešiť v čo najkratšom možnom čase. Veríme, že aj Vy budete spokojní!

Medzi naše ďalšie silné stránky patrí napríklad maximálna automatizácia služieb, tým okamžité zriaďovanie služieb (počnúc registráciou a predlžovaním domén, cez webhosting a zriaďovanie VPS až po plnú automatizáciu dedikovaných serverov) a napríklad aj to, že ponúkame 11 rôznych plne automatizovaných platobných metód, ktoré môžu naši zákazníci využiť pre úhradu služieb.

Revolučná parametre služieb

Rozhodli sme sa ponúknuť revolučný parametre služieb, mnoho parametrov služieb je neobmedzených, pretože vieme, že moderné trendy poskytovaných služieb smerujú týmto smerom. Veríme, že naši zákazníci budú spokojní a ocenia ponúkané parametre. Chystáme ďalšie novinky v službách – určite sa máte na čo tešiť.

Revolučná ceny

Už pred mnohými rokmi sme ponúkli revolučné ceny (vtedy sme boli prvá firma s ponukou služieb za 200, -Kč mesačne – v dobe keď rovnaká služba u porovnateľnej konkurencie stála minimálne cez 1.000, -), dnes (po mnohých rokoch) tento krok opakujeme, pretože sa domnievame, že každý zákazník má nárok na kvalitné, ale pritom cenovo dostupné služby. Rozhodli sme sa ponúknuť neobmedzené parametre pre väčšinu služieb a zároveň k tomu ceny, ktoré sú skutočne revolučné. Naša ponuka je teraz bezkonkurenčná čo do rozsahu ponúkaných služieb a pritom za ceny, ktoré sú mnohonásobne nižšie ako ponúka (technicky porovnateľná) konkurencie.

Prečo sú naše ceny také nízke, nie je to na úkor kvality? Práve naopak, znie to síce paradoxne, ale je to tak. Naše ceny sú nízke, pretože náš systém (vrátane administrácie a inštalácie a správy serverov) je maximálne automatizovaný (a tým šetríme čas nielen zákazníkom, ale aj našim pracovníkom a tak ich máme v porovnaní s konkurenciou menej) používame najmodernejšie a najvýkonnejšie (a zároveň najspoľahlivejšie a tým ekonomicky výhodné) značkové stroje FUJITSU (tretí najväčší výrobca serverov na svete) s doživotnou zárukou (čo je tiež zahrnuté ako výhoda do ceny), pričom dbáme na nízku energetickú náročnosť nášho prevádzky (spotrebu všetkých serverov meriame a vyhodnocujeme), naše vlastné datacentrum je ekologické a nízkoenergetické.