Prajete si získavať informácie o novinkách ve spoločnosti WEDOS prostredníctvom PUSH notifikácií priamo na Vašom monitore?

Sponzorstvo a spolupráca

Informácie o možnostiach sponzorstva a spoluprácu na iných projektoch

Sponzorovanie ponúkame a do spolupráce na projektoch sa púšťame veľmi výnimočne.

Sponzorovanie, teda bezplatné poskytnutie domén a hostingových služieb, ponúkame len pre dobročinné účely – teda charitatívnym a ďalším charitatívnym organizáciám. Tým sme ochotní podľa dohodnutých podmienok hradiť poplatky spojené s vedením doménových mien a bezplatne poskytnúť webhosting. V prípade záujmu využite kontaktný formulár apodrobne váš projekt popíšte.

Ďalej sme ochotní sa podieľať na zaujímavých veľkých komerčných projektoch, cielených na širokú verejnosť. Forma spolupráce môže byť veľmi rôznorodá. V každom prípade je nutné nám dodať podrobné informácie o projekte.

Všetky ostatné záujemcov o sponzorovanie či spolupráci odkazujeme na náš provízny systém. Tým si možno v prípade úspešného projektu veľmi ľahko privyrobiť a tým pokryť náklady na doménu a hosťovanie. Stačí si na stránky umiestniť reklamu propagujúce naše produkty a zo sprostredkovaných objednávok získavať provízie. Ponúkame provízie až do výšky 50%.

Sponzorstvo určite neponúkame jednotlivcom či uzavretým komunitnom webom (typu herné servery alebo herné portály) a pod. Určite nebudeme dávať domény alebo služby, bez toho aby sme niekde videli návratnosť, pretože inak by to nebol klasický sponzoring (v podstate reklama), ale charita (dar). Charitatívne projekty budeme podporovať, ale skutočne len projekty, ktoré sú charitatívne zamerané.

Domnievame sa, že naše ceny sú skutočne veľmi nízke a nemôžu byť prekážkou pre štart akéhokoľvek projektu, ale naopak je to pre nás skôr dôkazom, že projekt je myslený vážne. Platba je akási „vstupenka“ medzi skutočne vážne plánované projekty. Inak by sme registrovali domény pre mnoho projektov každý deň a rovnako tak poskytovali webhosting (alebo VPS) mnohým projektom každý deň a pritom časť z nich by bola úplne bez úspechu a bez návratnosti pre nás (aj domény musíme zaplatiť).

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií