Prajete si získavať informácie o novinkách v spoločnosti WEDOS prostredníctvom PUSH notifikácií priamo na Vašom monitore?

Skušobná doba a vrátenie peniazí

U webhostingu, služby WEDOS Disk a VPS je možné do 7 dňov od zriadenia odstúpiť s vrátením celého poplatku z ľubovoľného dovodu. Z určitých dovodov tiež do 180 dní (platí aj pre dedikované servery).

Vrátenie peniazí do 180 dní

Umožňujeme vypovedanie webhostingu, služby WEDOS Disk, VPS či dedikovaného servera (v prípade ročnej platby) do 180 dní od jeho zriadenia s vrátením pomernej časti penazí, ale iba z následujúcich 2 dovodov:

  • prekazatelne nedostatočný výkon serverov provozovateľa
  • prekázané opakované výpadky serverov, ktoré boli sposobené poruchou na strane provozovateľa

Iné dovody akceptovateľné niesú (napr. nevyhovujúce parametre webhostingu či jeho konfigurácia, chýbajúce funkcie apod.).

Skušobná doba 7 dní

Webhosting, WEDOS Disk a VPS je možné vypovedať do 7 dní od zriadenia z ľubovoľného dovodu a s vrátením celého zaplateného poplatku. Výpoveď je nutné poslať autorizovane (po prihlásení) cez kontaktný formulár a podrobne popísať dovody výpovede. Tieto pripomínky a dovody využijeme ku zlepšeniu naších služieb.

Skušebná doba 7 dní sa nevztahuje na dedikované servery.

Prechod na inú službu

Pri prechode z webhostingu na virtuálny server či dedikovaný server (z dovodu nevyhovujúcich parametrů sdíleného hostingu) je možné webhosting vypovědět a poměrná platba za nevyužité období webhostingu bude převedena.