Zbaľte si kufre a sťahujte sa k WEDOS !!!

Užívajte si dovolenky … a 2 roky neplaťte …

Konkurencia a webhosting zadarmo

Aby sa vám ľahšie prechádzalo s webhostingom od konkurencie k nám a nemrzelo vás nevyužité predplatené obdobie, pridáme vám u webhostingu u nás naviac dobu zadarmo, ktorá zodpovedá dvojnásobku zostávajúceho obdobia u konkurencie.

Aby ste mohli využiť tohto podujatia, uveďte v objednávke webhostingu požadované údaje a priložte doklad o webhostingu u konkurencie.

Príklad

Webhosting u spoločnosti XY máte predplatený do 9. 9. 2019. Dňa 15. 2. 2019 zaplatíte webhosting u nás (na 1 rok). Takýto webhosting bude mať štandardne platnosť do 15. 2. 2020. U konkurencie vám zostávalo 207 dní, platnosť webhostingu u nás vám zadarmo predĺžime o 414 dní, teda dátum jeho platnosti bude 4. 4. 2021.

Podmienky obdobia zdarma

  • musí ísť o platený webhosting pre rovnakú doménu 2. úrovne
  • zákazník musí pri objednávaní webhostingu pravdivo uviesť, od akej konkurenčnej spoločnosti prechádza a aký webhostingový program využíval
  • zákazník musí k objednávke webhostingu priložiť doklad (faktúru) dokazuje existenciu služby webhostingu u konkurencie, z ktorého možno tiež doložiť dátum konca predplateného obdobia
  • je nutné uhradiť ročný poplatok za prevádzku webhostingu
  • počet dní zostávajúceho predplateného obdobia u konkurencie sa počíta odo dňa zaplatenia objednávky u nás
  • maximálne obdobie zadarmo sú 2 roky
  • oprávnenosť nároku na túto akciu posudzuje prevádzkovateľ a je oprávnený požiadavka odmietnuť v prípade pochybností či nezrovnalostí

Doménu a webhosting možno previesť k WEDOS bez výpadku a bez ťažkostí.

Môžete tiež využiť službu plateného presunu stránok od konkurencie, kedy presun webových stránok a e-mailov zaistí naša zákaznícka podpora.

V prípade, že sa presun nepodarí, tak nič neplatíte a platbu za objednaný hosting vám celú obratom vrátime (pokiaľ požiadate o zrušenie v rámci Garancia vrátenia peňazí).

Presun k WEDOS sa oplatí.

Doprajte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideálne pre WordPress, Joomla, e-shopy ...

HPE Moonshot

Služba webhosting NoLimit je prevádzkovaná na značkových serveroch HPE Moonshot, ktoré sú spoločnosťou Hewlett Packart Enterprise vyvíjané špeciálne pre obrie cloudové riešenia.

Celkovo jeden HPE Moonshot poskytuje výkon 45 procesorov s 360 vláknami 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz v turbo režime), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

WEBHOSTING NoLimit
2,75 €/mesiac
(3,33 €/mesiac s DPH)
Najobľúbenejšie hosting v ČR!
Prevádzkovateľ - WEDOS Internet, a.s., si vyhradzuje právo zmeniť podmienky akcie, prípadne akciu kedykoľvek ukončiť. O zmenách alebo ukončenie bude informovať na tejto stránke s príslušným zvýraznením podstatných informácií.