Spustili sme testovaciu prevádzku! Viac informácií ». Môžete už objednávať a testovať s nami. Táto dlho očakávaná služba je v prevádzke.

WMS

Jednoduché ako webhosting, ale na vyhradenom serveri (a v prípade záujmu i dedikovanom) a s možnosťami administrátora. O výkon WMS sa s nikým nedelíte! Výkon je vyhradený len pre vás.

Bezkonkurenčná ponuka!
od 20,20 €/mesiac
(24,44 €/mesiac s DPH)

WMS – Webhosting Managed Server

WMS (Webhosting Managed Server)je úplne unikátna služba, ktorú sme vytvorili na základe požiadaviek stoviek tisíc našich zákazníkov. Kombinuje jednoduchosť správy nášho zdieľaného webhostingu nolimit s výkonom dedikovaného servera.

WMS je viac, než obyčajný zdieľaný webhosting. WMS je viac, než obyčajný multihosting. WMS je jednoducho WMS (Webshosting Managed Server).

Vyhradený výkon, neobmedzený počet oddelených webov a databáz. To pod našou správou a administráciou.

Služba WMS je navrhnutá ako rozhranie pre správu oddelených webhostingov, ktorým sami prideľujete hardvérové prostriedky (výkon servera), ako uznáte za vhodné. Ak budete chcieť, môžete u nich vykonávať aj individuálne nastavenie PHP (dĺžka behu skriptu alebo počty procesov …) a webservera. Pre zjednodušenú správu je k dispozícii aj SFTP a do budúcnosti SSH.

Služba vychádza z 23 rokov našich skúseností s poskytovaním hostingu.

Predstavte si službu jednoduchú ako webhosting...
Presne to je WMS...
Predstavte si službu jednoduchú ako webhosting, ale s vyhradeným a garantovaným výkonom...
Presne to je WMS...
Predstavte si službu jednoduchú ako webhosting, ale s vyhradeným a garantovaným výkonom, pod našou správou, ale s právami administrátora pre vás ...
Presne to je WMS...

Pre najnáročnejšie projekty

WMS je unikátna služba, ktorá vám dáva k dispozícii jednoduché rozhranie pre vytváranie neobmedzeného množstva vlastných webhostingov nolimit. K nim získate aj administrátorské práva, takže u nich môžete meniť individuálne parametre a konfiguráciu, ako sa vám zapáči.

WMS sme pripravili tak, aby sa dalo dobre škálovať aj pre vaše najnáročnejšie projekty.

Oddelené webhostingy

Vytvorené webhostingy sú úplne oddelené. Jeden teda nemôže ovplyvniť ostatné. Ak máte viac webov, tak pre každý si môžete zriadiť vlastný webhosting a nemusíte sa báť, že v prípade napadnutia jedného, by útočník získal prístup do ďalších. Webhostingy je možné naviac vytvárať i pre subdomény.

Rozhranie pre každý vytvorený webhosting je takmer identické ako u služby nolimit. S tým rozdielom, že tu máte k dispozícii oveľa viac možností nastavenia. Môžete si napríklad nastaviť iné parametre PHP a webservera.

Každý vytvorený webhosting na WMS má v základnom nastavení rovnaké parametre ako bežný nolimit. Ak vám to vyhovuje, nie je potrebné nič meniť. Ak chcete, tak si môžete nastaviť prakticky čokoľvek. Výkon je vyhradený pre vás, a tak nie ste limitovaní ničím iným, než výkonom, ktorý si zakúpite.

E-mail je samostatne

E-maily sa nezapočítavajú do zakúpených prostriedkov. Neuberajú vám priestor na disku ani nezaťažujú procesor. Podobne ako u nolimit sú na našich vyhradených a odladených MailServeroch, kde sa o ne staráme my.

K WMS získate automaticky 5 GB priestoru pre e-maily. Môžete si vytvoriť toľko schránok, koľko uznáte za vhodné. Ďalší priestor je možné si dokúpiť formou príplatkové služby a to až do veľkosti 100 GB alebo viac. Do budúcnosti budeme ponúkať aj väčší priestor.

Svoje e-maily si môžete stiahnuť prostredníctvom všetkých obľúbených e-mailových klientov alebo k nim pristupovať on-line cez naše webové rozhranie.

Spoločná databáza

Databáza sa vytvára samostatne nad úrovni jednotlivých webhostingov. Je len na Vás, ako to využijete. Môžete si pre každý webhosting vytvoriť vlastné alebo jednu zdieľať pre viac webov.

Nezabúdajte, že hardvérové prostriedky sú vyhradené len pre Vás, takže ak potrebujete v databáze niečo prepočítavať aj niekoľko hodín, je to len na Vás.

Riešenie master-slave. Databázy sú spustené na rôznych serveroch v 2 kópiách. Jedna z nich je používaná pre čítanie / zápis a synchronizuje so záložným databázovým serverom. V prípade potreby je možné obratom prepnúť na záložný databázový server. Výkon databázového servera je vyhradený pre Vás. Vďaka tomu je rýchlejší ako u bežného nolimit a vhodný aj pre naozaj extrémne náročné projekty.

Veľkosť databázy nie je obmedzená. Ste obmedzení len tým, čo si zakúpite …

Individuálne nastavenie

Na rozdiel od nolimit padla väčšina obmedzení. Chcete treba predĺžiť beh skriptu na 1800 sekúnd (alebo ešte dlhšie), aby ste mohli parsovať stovky megabajtov veľké súbory? Tak to s WMS nie je problém. Parametre max_execution_time, memory_limit a post_max_size sa dajú meniť podľa priania.

Potrebujete len priestor pre odkladanie obrázkov a súborov, z ktorých budú čerpať ostatné webhostingy? Stačí si nastaviť počet spojenie na webservera pre daný webhosting napríklad na 300.

Potrebujete niekoľko TB dát? S WMS to nie je problém. Čo si zakúpite, tak to máte k dispozícii. Nie ste limitovaní ničím.

Proxy server k WMS

Ku každému WMS získate aj možnosť využiť náš proxy server. Ten cachuje statický obsah a šetrí tak Vami zakúpený výkon. Pokiaľ Vaše skripty vie dobre chachovat, tak aj najnižšia varianta WMS utiahne obrovskú návštevnosť. Proxy servery poskytujeme zadarmo k nášmu spoločnému webhostingu nolimit a niektorí zákazníci vďaka nim majú aj stovky tisíc návštev za deň. Sami sa môžete rozhodnúť, či chcete pri jednotlivých webhostingov náš proxy server používať. V administrácii je možné vypnúť a znovu zapnúť. Proxy servery sa tiež postarajú o bezvýpadkovú prevádzku v prípade, že bude potrebné přemigrovat vaše WMS na iný fyzický server. Do budúcnosti budú vedieť rozdeliť aj záťaž medzi viacerými WM.

Špecializované WMS

Ak budete chcieť, tak si WMS môžete zriadiť čisto ako webserver alebo ako databázový server. Takéto WMS bude všetok svoj vyhradený výkon používať len na daný účel. Môžete tak mať jeden fyzický server pre webserver a jeden samostatný fyzický server pre databázu. Fyzických serverov v skutočnosti môžete zakúpiť neobmedzene a výkon tak škálovať podľa potreby.

Vďaka tejto unikátnej možnosti, zriadiť špecializované WMS, získate príležitosť používať napríklad stovky GB veľké databázy.

Tieto databázy si budete môcť napojiť na inú službu WMS alebo napríklad na bežný nolimit.

HPE Moonshot

Službu WMS prevádzkujeme na značkových serveroch HPE Moonshot, ktoré sú spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise vyvíjané špeciálne pre obrie cloudové riešenia.

45 výkonných serverov v jednom boxe o veľkosti 4 a 1 / 3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantných switchov. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkovo až 450 serverov v jednom racku.
Len a len NVMe SSD disky.

Zvoľte si požadovanú veľkosť RAM a diskový priestor (100% SSD)

Iba vyhradený hardvér na super rýchlych serveroch, vrátane možnosti kúpiť si výkon celého fyzického servera – CPU 3,4 GHz s boost 3,8 GHz, 1TB NVMe SSD, 60 GB RAM (časť RAM je potrebná pre beh servera) a to vrátane 1 Gbps konektivity. Fyzické servery sú pripojené 2 x 10 Gbps.

Už čoskoro budeme ponúkať až 16 TB diskového priestoru na SSD a prípadne ďalšie diskový priestor ako ďalšie úložisko.

Serverové prostriedky pre webhostingový server

1 vyhradené vlákno fyzického CPU
3,4 (turbo až 3,8) GHz, max. 7 vlákien len pre vás
1 - 7
7 €/mesiac
(8,47 €/mes. s DPH)
1 GB RAM
vždy vyhradené
8GB - 56 GB
1,15 €/mesiac
(1,39 €/mes. s DPH)
1 GB SSD
SSD (RAW), do budúcna až niekoľko TB, vždy vyhradené
50GB - 1000 GB
0,08 €/mesiac
(0,10 €/mes. s DPH)

Serverové prostriedky pre databázový server

1 vyhradené vlákno fyzického CPU
3,4 (turbo až 3,8) GHz, max. 7 vlákien len pre vás
1 - 7
7 €/mesiac
(8,47 €/mes. s DPH)
1 GB RAM
vždy vyhradené
8GB - 56 GB
1,15 €/mesiac
(1,39 €/mes. s DPH)
1 GB SSD
SSD (RAW), do budúcna až niekoľko TB, vždy vyhradené
50GB - 1000 GB
0,08 €/mesiac
(0,10 €/mes. s DPH)

Ceny uvedené za 1 mesiac pri platbe na rok, pri mesačnej fakturácii príplatok 10%.

Prečo zvoliť WEDOS WMS?

Ak ste spokojní s webhostingom nolimit, ale chýba vám vyhradený výkon alebo niektoré možnosti nastavenia (individuálne parametre PHP), tak WEDOS WMS je služba presne pre vás.

Vyhradený
výkon

WMS poskytujeme iba s vyhradeným výkonom fyzického servera, o ktorý sa s nikým nedelíte.

O správu
se staráme my

Ak zvládnete spravovanie nášho webhostingu nolimit, zvládnete ovládnuť aj silu WMS. Aktualizácie, bezpečnosť, zálohy, údržba - to všetko je v našej réžii.

Webserver
Databáza

WMS můžete pořídit i jako čistě webserver anebo databázový server. Je jen na vás kolik vyhrazeného výkonu si zakoupíte pro kterou část.

už od
20,20 €
mesačne bez DPH
24,44 €/mes. s DPH

Potrebujete pomôcť?

Naša zákaznícka podpora je zložená z ľudí, ktorých baví internetové technológie. Poskytne vám informácie o službách, prípadne pomôže s objednávkou a s ovládaním služby cez zákaznícku administráciu. Môže vám pomôcť pri riešení fakturačných záležitostí.

Pred tým než nás kontaktujete, pozrite si našu znalostnej báze, v ktorej je väčšina otázok a problémov riešená.

Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára. Reakčná doba je u bežných technických otázok okamžitá, v prípade zložitejších problémov vám do 2 hodín odpovie technik.

FAQ - najčastejšie otázky

WMS (Webhosting Managed Server) Kombinuje jednoduchosť správy nášho zdieľaného webhostingu nolimit s vyhradeným výkonom dedikovaného servera.

K dispozícii je jednoduché rozhranie pre vytváranie neobmedzeného množstva vlastných webhostingov nolimit. K nim získate aj administrátorské práva, takže u nich môžete meniť individuálne parametre a konfiguráciu, ako sa vám zapáči.

Neviete, aké sú presné rozdiely medzi webhostingom, virtuálnym serverom (VPS) a dedikovaným serverom a nemôžete sa rozhodnúť, čo z toho je lepšie riešenie pre prevádzku vašich stránok či iné aplikácie?

Ak chcete prevádzkovať napr. WWW stránky, dá sa na to použiť ktorýkoľvek z našich hostingových produktov – webhosting, VPS aj dedikovaný server. Rozdiely medzi nimi sú v možnostiach, ktoré ponúka, náročnosti správy, výkonu, miery zdieľanie servera s ďalšími zákazníkmi i.

Porovnanie – webhosting – WMS – VPS – dedikovaný server »

Vyskúšajte novú službu WMS.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií