WMS - Navýšenie počtu požiadaviek odbavených proxy

U WMS je v základe až 5 miliónov požiadaviek odbavených proxy zadarmo. Ako príplatkovú službu možno tento počet navýšiť po 1 milióna požiadaviek.

WMS majú v základe až 5 miliónov požiadaviek odbavených proxy cache zadarmo.

Pokiaľ zákazník potrebuje viac ako 5 mil. požiadaviek, je k dispozícii príplatková služba „navýšenie počtu požiadaviek odbavených proxy„. Aktiváciou tohto rozšírenia navýšite počet požiadaviek odbavených cez proxy cache o 1 mil. Vynásobený zvoleným počtom rozšírenia.

Príplatkovú službu je možné aktivovať či zmeniť množstvo v zákazníckej administrácii v detaile WMS (príplatkové služby / rozšírenie).

Cenník

  • Navýšenie počtu požiadaviek odbavených proxy o 1 milión / mesiac 1 €/mes. / 1,21 €/mes.

Uvedené ceny sú bez DPH / s DPH 21%.

Vyskúšajte novú službu WMS.

HPE Moonshot

Služba WMS je prevádzkovaná na značkových serveroch HPE Moonshot, ktoré sú spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise vyvíjané špeciálne pre obrie cloudové riešenia.

Celkovo jeden HPE Moonshot poskytuje výkon 45 procesorov s 360 vláknami 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz v turbo režime), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií